| anonim_4396 a întrebat:

Voi cum reactionati cand va indragostiti de o fata?

6 răspunsuri:
| schmoll a răspuns:

O stare de euforie

| leftside a răspuns:

Nu reactionez, sunt acelasi!

Răspuns utilizator avertizat
| Oaste a răspuns:

Cand ma indragostesc de o fata ma gandesc ca o sa trebuiasca sa cheltui foarte multi bani cu ea, timp nu mai zic, mesaje pe telefon.....asa ca ajung la o concluzie foarte inteleapta : ma duc pe Calea Plevnei si vad o vada care face cu mana si o iau cu masina. In continuare ii dau niste bani si fata se apuca de munca. Funda? big grin

| hettfield a răspuns:

Eu personal in adolescenta,de fiecare data cand m-am indragostit, am inceput sa ma schimb, sa acord mai multa atentie felului in care aratam, eram in stare de aproape orice numai sa atrag atentia acelei fete.Din pacate, eram putin cam neindemanatec si faceam destul de multe gafe(din fericire destul de amuzante incat sa o faca sa rada)si imi cam pierdeam brusc cuvintele cand incercam sa intru in vorba cu ea..Conversatii cu adevarat sclipitoare am fost in stare sa initiez in momentul in care mi-am invins timiditatea, si la chestiunea asta, si fetele joaca un rol important, daca-ti place baiatul, ajuta-l sa scape de timiditate.Cam asta e, bafta!

| queen789 a răspuns:

Eu sunt fata....si un baiat de la mine din zona nu a fost timid adica umbla dupa fundu meu tot imi dadea palme sau ma ciupea da nu asta e important ori cum a fost destul de tupeist tipu adica ieri la ziua unei prietene a venit si el si neam jucat provocoare doar o sansa fara refuzuri si prietena mea la provocat sa ma pupe pe obraz si eu stateam intinsa si i-am aratat obrazu ma prinde de fata si ne mozolim.ori cum fiecare cu felul lui el e mai tupeist.