| anonim_4396 a întrebat:

Voi cum reactionati cand sunteti indragostiti (gesturi, vorbe)? Intrebarea este si pentru baieti, si pentru fete.

Răspuns Câştigător
| MiruD a răspuns:

Pai..in prima faza esti timid. Zambesti intr-una, esti de acord cu tot ce spune el /ea, ii faci complimente.
Dupa ce relatia trece la un stagiu mai avansat, iubirea se manifesta prin alte lucruri.
Il ajuti cu orice iti cere, treci cu vederea peste aproape orice (aproape), il saruti, il imbratisezi...
Asta in mare parte. Oricum, in opinia mea, atunci cand iubesti, tot ce va conta, va fi el. El va fi pe primul loc in viata ta.
Repet. Este doar o opinie de a mea.
Sa nu mai vad ca vine vreun destept si ma corecteaza.

| CoquineNoire a răspuns (pentru MiruD):

O opinie de-ale mele*
sa nu mai vad*
desteapta*

| AnonimaOk a răspuns (pentru MiruD):

Stai linistita, e aproape inevitabil ca cineva sa comenteze exact in felul in care ai precizat in mod concret ca te deranjeaza. In orice caz, multumesc mult de raspuns! :*

| MiruD a răspuns (pentru AnonimaOk):

Cu placere! :*