| Andreea_7000 a întrebat:

Voi cum va alintati prietenul/prietena? cele mai frumos

16 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Putzulica love struck

| Roberta a răspuns:

Hmm... mon amor big grin

| VacutzaRoscata a răspuns:

Putza bleaga, da stiu sunt o romantinca incurabila love struck

| Zaika_7941 a răspuns:

Zaika,zai4k,zaia(ceea ce inseamna iepuras),sufletel,puiu,piu meu,viata mea,ingeras,iubi, inimioara mea, ursuletul meu...

| Dumnezău a răspuns:

Bitchilina,porno-star,whoree,mata puturoasa, uratica. Damn, I love her much. smug

| bombolinna a răspuns:

Pui, bebe, iubi, ingeras, scumpule, iubitule, sufletel.:d

| DeniAli14 a răspuns:

Puiuts, micutule, tigruts, sufletel, limbutsa, copilas mic si scump, bebe dulce, ingeras...etc:*

| doriiy a răspuns:

Vasile rolling on the floor

| pastilutecolorate a răspuns:

Bebe`; x.pui; x.suflete`; x

| RedLove a răspuns:

Ingerash, Draga, Iubita, Daca iti place sa te razi (galuska)laughing, Pisoiash, Frumoaso, si cam atat imi vinebig grin

| Iisusa a răspuns:

Ce dulcegării pe aici. Mi s-au stricat dinţii...

| ღŊεεαღ a răspuns:

Puisor
ingeras
iubire
gurita
sufletel
pisoi
bebe
nebunik
iubb
iubi
ubitu`

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Boșerel, tăuraș, berbecel, boschețel, coițel, handi, tâmpițel, idi...
Știu, sunt romantică rău, bă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@giuly, sau mai simplu patetisme.

| Dianna04 a răspuns:

Poate o sa ti se para ciudat.dar in fiecare zi apare un alint nouhee hee.de exemplu: pisi, motanel [rareori, deoarece lui nu`i plac pisicile], iubitu`, robotzel, pufoshenie, viata mea, dragostea mea, baby, baby+blue [deoarece am ochii albastri] => babyblue laughing etc

| Sandra_9400 a răspuns:

Cubulethappy