| ramona_5587 a întrebat:

Voi cum va alintati prietenul?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Corinne a răspuns:

Pai.cum imi vinehee hee
Intr`un mesaj i-am spus "fenomenul meu scump love struck )laughing nu stiu de cestraight face sau scumpul meu, iubitul meu, iubi, iubirea mea, dragul meu etc nu`mi place sa ma prostesc prin cuvinte.il mangai si stie ca il adorlove struck. apoi il sarut si se lasa alintat.am observat ca uneori nu trebuie sa folosesti cuvinte pentru al alinta.sunt multe gesturi pe care le poti face pentru a se simti bine langa tinelove struck dar depinde de fiecare persoana.happy
Tu cum iti alinti iubitul?smugbatting eyelashes

19 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, pai acum nu mai sunt cu el...sad...cand eram impreuna, el imi zicea iubi, pe nume, sau imi zicea pisy, eu ii zceam pe nume sau iubi...nu prea ne alintam foarte mult, eu nu sunt genul care sa folosesc des alinturi, dar e frumos sa iti alinti iubitul si sa fi alintata... e un gest frumos!

| Luori a răspuns:

Cand eram cu acel El.candva...laughing
: mucia.beberolling eyes iubithu si iubita[ imi placea mult asta laughing] hmm...ingeras, sufletel, compotel rolling on the floor si eu ii ziceam lui blegbatting eyelashes)

thinking bebitZa, fericirea mealaughing?, in foarte multe feluri dar nu ne-am jignic niciodata straight face.

| madalicious a răspuns:

Pff..la intrebarea asta..iti raspund asa ==> nu ne alintam. ne zicem iuby..sau mai bine zis ..ne ziceamstraight face

| Pho3nix a răspuns:

Yo va zic cevatongue... Iubitiva mult bre tongue.

| viatadecacatt a răspuns:

Pe vremea cand aveam.cand ne intelegeam bine :pufulete, frumusete micarolling on the floor), pui
Cand ne ciondaneam:scarba, imputiciune, blegrolling on the floor

| Corinne a răspuns:

Ce dragut day dreaming love strucklove strucklove struck
iubiti`va mult love struckkiss

| LCD a răspuns:

''Matzule''

| Catalion a răspuns:

Eu o alint cu: scroafo, proasto.
Ea ma alinta cu: nemernicule, porcule.
OK, am glumit. Nici macar nu am prietena.

Răspuns utilizator avertizat
| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Scarbosenie, scarba, paguba, ticalos, pedeapsa ce esti, ghinionule...rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor...glumeam evident big grin tongue
acum nu mai am pe cine sa alint tongue dar cand eram impreuna il alintam in asa fel (si cu masura tongue) incat sa simta ca este iubit si rasfatat happy... puiut, motanel, cioculet laughing, tzuca, gurita, buzitzahee hee...etc...
iar de o vreme prietenii (amicii) mei (cei) mai apropiati ii alint cu "frumosule" sau "scarba frumoasa ce esti " rolling on the floorrolling on the floor ehhh...intre prietenii imi permit tongue
rolling on the floor dar sa-ti zic cum il alint (si ma alinta si el la fel tongue ) pe verisorul meu cel drag big grin " animalule" laughing,"javra mica", "jigodie" rolling on the floor off dar il iubesc ft mult, la fel ma iubeste si el happy ...doar am crescut impreuna tongue

| lumylumy a răspuns:

Io sufletel si el fata mea

| Babushka a răspuns:

Pufy, pufoshu dar asta mai la inceput acum numai. e chiar asa

| Piscotel a răspuns:

Țiți

| roxana_9288 a răspuns:

Hehe
draguta intrebare
in tot felul...laughing
in telefon l'am trecut goanga mea, si in id iar el ingerasul meu... dar tot timpul ne alintam in fel si chiphappybig grin

| Ella123 a răspuns:

Gurita mea, viata mea, iubirea mea, sufletel, puisor, frumusete...ingeras
etc...adica mi se pare normal intr-o relatie sa alinti si sa fi alintat/abig grin

| criss86 a răspuns:

Acum nu mai alint pe nimenilaughing dar pe ultima mea prietena o cheama tot ramona si o alintam : veveritza, sufletel, iubi, pui si...RAMbO laughing iar ea robotzel, putablushing iubitu'
Have fun!

| ramona_5587 explică:

Eu il alint maruntzelhappy si el imi zice maruntzicahappy
sau pur si simplu diminutivul numeluihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Îmi pare rău, dar m-am lăsat de sportul ăsta de ceva timp.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ft frumos