| Dony91 a întrebat:

Cum va alintati prietenul/a?

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

In general ii spun pe nume si il alint mai putin [il alint cu. iubi.]

| DAC a răspuns:

Eu nu alint, ii spun pur si simplu pe nume, mi se par penibile apelativele de gen: iubi, iubire, ubitu, pui etc, mai ales in public!

| lolylolypops a răspuns:

Iuby sau diminutivandu-i numelesadprescurtat, cum ii place lui mai mult)!
De exemplu daca o cheama Bianca ii spui:Bibi, Biuta, Bia asa fac si eu!

| plosnitapufoasa a răspuns:

Eu: iubire, plosnita. tartitoaca mea, goanga, broasca raioasa, coropisnita, pufosenie, bebe,(eu sunt mami si el bebele meu), sexosul meu, si multe altele. mentionez ca ne si jucam si in joca ne alintam asa "senzual". tot timpu suntem pusi pe sotii ca 2 catelusi care se flocae tot timpu.laughing funda?

| PrintesaTaMicutule a răspuns:

Poi cum iti place tie. De exemplu : Iubitulee, puiuleee, ingeras, alintatu meu/alintata mea.

| eQueenL a răspuns:

Raza de soare.