| DeanW a întrebat:

Vi se pare normal ca intr-o relatie sa spuneti de fosti / fostele iubiti /iubite? De ce?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da, pentru ca si ele barfesc barbatii si merita facute de ras la cate belele au facut.

Răspuns utilizator avertizat
| Demonull a răspuns:

Da...daca nu ai ceva de ascuns. Bine o discutie gen '' fosta/fostul o facea mai bine '' trebuie evitatalaughingmereu am considerat ca o relatie deschisa spre orice subiecte dureaza mai mult si e totul mai bine happy

| rousz a răspuns:

Hey! Da mie m-i se pare ceva normal, bineanteles nu ai de ce sa fi gelos, pentru ca ce a fost a fost ce va fi va fi!winking e normal sa vorbesti absolut orice, bineanteles si in limita bunului simt caci acum nu pot sa povestesc eu cat de mult l-am iubit si bla bla!

| anonima3389 a răspuns:

Nu mi se pare normal pentru ca celalalt se poate simti aiurea....mai ales daca se fac comparatii....intre fosti si sctuali.ce a fost a fost.

| Cicolatamaruie a răspuns:

De obicei fiecare are in spate un trecut.N-are sens sa discuti in actuala relatie de cele trecute.E ceva foarte personal si mai tine si de bunele maniere.In general finalul unei relatii nu e placut, ca doar da aceea a luat sfarsit.E imatur sa mai critici sau sa mai discuti ce a fost.E mai bine sa te canalizezi pe actuala relatie si sa numai repeti greselile din cele anterioare in cea actuala. Daca esti intrebat despre fosta/fostul poti sa spui ca era o persoana ok.Astfel actualul, sau actuala va vedea ca ai caracter si va capata mai multa incredere in tine.

| barbii16 a răspuns:

Atata vreme cat voi nu sunteti gelosi ii in regula happy