| Yoyolovesblue a întrebat:

Voi cum va purtati in preajma baiatului\fetei de care va place? Il ignorati tottal, va rusinati rapid dupa ce il salutati, vorbiti cu el sau ea? Stiti niste solutii anti-timiditate?

11 răspunsuri:
| Auslesse a răspuns:

Cand il vad, imi bate inima, mai sa-mi sara din pieptlaughing..acum pe bune, abia astept sa-l vad in fiecare zi..pentru ca stiu dinainte, c-o sa-l vad..si abia astept sa ma salute.happy

| rutanklan a răspuns:

In preajma fetelor care le plac, de obicei port catuse, nu de alta dar politia tot zice sa o las mai moale cu violurle.

| Yoyolovesblue explică (pentru rutanklan):

Preferam sa nu citesc asta.

| flaviusss a răspuns:

Eu cand sunt langa pretena mea, sincer simt ca zbor. ma simt in al 9 cer. E un sentiment incredibil de frumos. Nu il pot explica. Cand o privesc direct in ochi parca ar zbura timpu. Ea e totul pentru mine :X!

| subcarpatii a răspuns:

Incerc sa o ignor si sa fiu un porc. Pentru ca stiu in sinea mea ca nu ma place.

| Yoyolovesblue explică (pentru subcarpatii):

Si daca te place? Nici eu nu arat nici un pic de afectiune fata de baiatul de care imi place pentru ca nu stiu daca ma place, si daca nu ma place stiu ca am sa ma dau peste cap ca sa fim impreuna!

| subcarpatii a răspuns (pentru Yoyolovesblue):

Si daca nu ma place si incearca sa-si bata joc? Am mai avut situati de astea mi s-a bagat pe sub piele dupa care m-a lasat balta.

| Shea_Wolf_Iuldia_1997 a răspuns:

Ma comport ca ultima idioata cu IQ mai mic ca nr de la pantofi si spun numai stupizenii, apoi imi dau seama cu adevarat ce tampita sunt si nu mai dau ochii cu respectivul vreodata laughingrolling on the floor

| Anonymus995 a răspuns:

Daca te imprietenesti cu persoana respectiva, poti vb mult pe mess pentru inceput, ai timp sa te gandesti ce sa scrii, poti sa inchizi cand vrei si sa pui o scuza, nu-ti vede timiditateatongue etc. apoi poti sa stai cu ea pe afara, sa-i ceri numarul ca sa dai mai usor de ea...si cand si ea se da la tine o intrebi