| cupidonvalentin a întrebat:

Voi ii cere-ti prietenilor voastre sa va trimita poze sexy cu ele?

11 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nu de ce?

| Axys a răspuns:

Hm ce intrebare proasta mai bine sao vezi pe ea sexy decat in poze ce traesti cu pozele sau cu ia...

| TheBlackAng3l a răspuns (pentru Axys):

Poate oamenii sunt la distanta si vrea si el sa o mai "vada" big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru TheBlackAng3l):

Mult mai ok ar fi sa ii auda vocea.

| TheBlackAng3l a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt fel si fel de persoane....altele pun poze cu ele aproape goale pe net, pe facebook
nu m-i se pare nimic rau daca si ea este de acord sa ii trimita o poza mai indecenta iubitului eiwinking

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Nu, ce sa fac cu ele... o invit la mine sa vedem un film, si s-a rezolvat

| Axys a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

Bin zis aici happyai zis bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce sa iti faci laba in timp ce te holbezi la o poza de a ei cand pur si simplu o poti face sex cu ea. Stii ca exista photoshop? hmm.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietenii mei imi trimit tot timpul poze sexy cu ele! Mai ales cand ii cer!

| Black_Ics_1995 a răspuns:

Am facut asta, o singura data, acum 5 ani... ma gandeam ca s-a mai schimbat "moda"... Totusi, de ce ai face asta?

| DDm123 a răspuns:

Asta chiar mi-a facut ziua mai frumoasalaughing