| anonim_4396 a întrebat:

Am reinceput sa vorbesc cu o fosta iubita si intr-o seara mi-a trimis niste poze "sexy" fara vreun motiv anume. A spus ca va mai face asta daca o s-o fac si eu. Efectiv nu mai simteam nimic pentru acea persoana dar acum ma excit la maxim numai cand ma gandesc la acele poze si ma face sa vreau din ce in ce mai multe, desi a spus ca nu o sa trimita asa des. Ce pot sa fac sa nu mai fiu asa excitat? Caci incep sa devin stresant in a tot cere poze, tinand cont ca ea nu prea vrea sa trimita decat "ocazional"

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ca sa numai fi excitat este simplu bagi o l@bă

| romeo78 a răspuns:

Simplu! Cereți o întâlnire intimă și o aveți goală în fața dumneavoastră!
Pozele pot fi schimbate cu photoshop. Deci, preferați naturalul nu o poză.
Poze găsești pe internet miliarde cu fete goale, site-uri xxx.
Dar, natural este mai frumos. Să atingi fata, zona ei intimă e mai bine, decât să atingi un ecran pe o zonă.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pai... Daca e fosta iubita, de ce nu iesiti la o intalnire, sa rezolvi "tensiunea" asta?

| Sofer a răspuns:

Vrea sa ți se reaprindă călcâiele după ea.

| Dana1999 a răspuns:

Nu te mai lasă dus de val de niște imagini. Nu e același lucru cu realitatea.