| AnGoKa a întrebat:

Baietilor, de ce iubiti fetele?

Răspuns Câştigător
| aniiledha a răspuns:

Din contra baietii nu prea iubesc fetelehee hee
din o suta de baieti sa fie numai 5 care iubesc cu adevarat.
cum a zis si onutzu, baietii iubesc fetele o noapte si le lasa numai pentru asi bate joc, nu tot timpul atunci cand fata este c***A atunci baiatul numai face pacatehee hee

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Era faina intrebarea:"Baietilor, de ce iubiti fetele o noapte?"oh go on
Atunci primeai raspunsuri inteligente.Treaba cu iubirea e cam naspa.Ca cica nu poate fi exprimata in cuvinte.Asa zice poetul.Asa zic si eu

| Razvan a răspuns:

Baietii astia sunt pacatosi rau. O sa ajungeti in iad mai madarfacarilor daca nu iubiti fetele sincerphbbbbt

| Flav a răspuns:

Iti raspund simplu: Nu Stiu.

| HBK a răspuns:

Prezenta feminina conteaza!
ea este cea care ne imblanzeste, care ne rasfata, care ne ofera liniste, care ne spune mistere, care ne socheaza, ne intampina, ne reda lucrurile sa le privim cu alti ochi.

| SMaricel a răspuns:

Depinde si de fata.