| anonim_4396 a întrebat:

Voi la ce varsta v-ati indragostit?

Răspuns Câştigător
| Decebal a răspuns:

La 17 ani happy m-am indragostit cu adevarat!

76 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La 18 ani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pei... prima data la 13 anii (dragoste copilareasca)
a doua oara pe la 18 anii (dragoste nebuna)
a treia (mi-a fost fatala) pe la 22 (dragoste la prima vedere) si (despartiere la prima cerata) ff adevarat... dar nu imi fac griji pentru ca pana la 100 de anii tot indragostit voi fi...winking happywinking happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Blu3, tin sa te contrazic.
Si eu ca multe fete de asemenea m-am indragostit prima oara ( am avut parte de prima iubire ) la 13 ani si 8 luni ( ce e drept nu imi aratam varsta.in sensul ca paream de 16 ani ). iar el avea 20 de ani fara 2 saptamani.( insa nici el nu-si arata varsta, el parea sa aiba maxim 18 )...si pot spune ca a fost IUBIRE.nicidecum 'obsesie' sau doar atractie fizica.winking.

Acum insa depinde de fiecare in parte...eu am fost matura inca de mica si tocmai de aceea sunt sigura ca nu a fost doar " bambilici pe sarma ".happy

Peace all :*!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai la 10.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am avut o pasiune ascunsa pentru un baiat de pe la 5 aani pana pe la 12 laughing indragostit, in sensul bun al cuvantului la 19 ani. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La 8 ani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prima data la 4 ani la gradinita. dupa aia la 7 ani de un coleg din clasa. si acum imi place d eun baiat (innebunita)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru prima data m-am indragostit la 13ani jumate' de un baiat ce avea 15ani. dar dupa 10 luni de "relatie" a aparut altul(17ani avea tipul). cu cel de al doilea a fost ceva mai serios, dar din pacate dupa 7 luni ne-am despartit(au trecut 2luni si inca mai sufar dupa el) si numai vb decat ocazional.

si intr-adevar prima dragoste nu se uita niciodata, dar pe mine m-a "afectat" mai mult a doua.

| GiuliaTamas a răspuns:

Nu cred ca v-ati indragostit voi asa de tarziu la 12 ani laughing ma rog eu la 4 :''>

| pretty27girl a răspuns:

CA sa ma gandesc bine de tot, prima data cand m-am indragostit a fost la 11 ani(adica acum) si sper ca in viitor sa fiu cu el :X:X:X:X

| SaveAngel a răspuns:

La 13

| dianaoana a răspuns:

Pai prima data m-am indragostit cred ca la 10 ani (bine a fost o dragoste de abureli si nici nu stiam ce inseamna...) la 13 ani m-am indragostit.happy

| rwar a răspuns:

Probabil ca prin clasa I pana in a IVa laughing)))

| dyya_9216 a răspuns:

Prima data la 12(dragoste de copii)
dragostea adevarata am cunoscut-o la 15 ani si jumatate intr-un final ne-am si casatorit
au trecut 5 anii de atunici.

| ruxicat a răspuns:

M-am indragostit de un baiat tudor si el s-a indragostit de mine si suntem iubiti. eu am 8ani iar el 8ani.si el e mai mic cu 1saptamana de cat mine

| justblondu a răspuns: