| anonim_4396 a întrebat:

Voi la ce varsta v-ati indragostit?

Răspuns Câştigător
| Decebal a răspuns:

La 17 ani happy m-am indragostit cu adevarat!

76 răspunsuri:
| denisaalexandru01 a răspuns:

la 13 ani big grin

| Paris a răspuns:

Prima dragoste am avut-o la 5 ani pentru tipul care statea la cateva curti distanta si care avea vreo 20. Dragostea adevarata o cunosc acum, la 20 happy

| adellina a răspuns:

La 15tongue

| Dede_1899 a răspuns:

Dragostea incepe de cand incepi sa cunosti un pic lumea cand diferentiezi oamenii si cand stii cine e familia ta si cine e iubirea ta. De exemplu eu m-am indragostit la 1 an de un baiat cu vreo 25 de ani mai mare decat mine care vroia sa ma adoptehee hee

| cocolina a răspuns:

8 ani

| Psycho a răspuns:

Prima si ultima data[pana acum] la varsta de 15 ani.si inca nu mi-a trecut de tot... sad

| i.love.me a răspuns:

La 12 ani:X ce frum era

| daniDeeDee a răspuns:

La 17 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La nici'o varsta.
Poate mai tarziu laughing

cami
| cami a răspuns:

Prima data, la 9 ani.

| marinela_9969 a răspuns:

La 13 ani a fost super :X

| Rina_2681 a răspuns:

Dragoste adevarata la 16ani.

| JBeebsAndUsher a răspuns:

La 10 ani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prima mea dragoste am avut-o la 14 ani. Adevarata dragoste la 15 ani si jumatate :X

| danielgeo a răspuns:

La gradinita si stiu si cum o chema Oana
in clasa 1 de colega de banca Emi
i-am fost fidel ei pana in clasa a 8a cand eram innebunit dupa Cristina laughing
si vorbesc serios!

| angelinthedark a răspuns:

De mica imi fugeau ochii de numa dupa baietilaughing, prima data la 10 ani m-am indragostit cu foc si patimahee hee.

| Seline a răspuns:

15.

| Aries90 a răspuns:

La 4 ani de colegul de gradinitsa, la 8 de vecinul din bloc, la 12 de colegul de clasa. Dar bine, dragosste de copii laughing

| DoarNoemi a răspuns:

14day dreaming

| Ana_6509 a răspuns:

Din pacate (sau nu) nu am avut ocazia sa cunosc dragostea. Dar nu ma plang, mi-e destul de bine si asa.happy

| theodoraafi a răspuns:

12!

| andreimicutu a răspuns:

16 ani si nu regret absolut nimic decat ca ea m-a inselat rolling on the floor

| alexutzu00791 a răspuns:

Numai eu nu simt dragoste?

| ivona a răspuns:

Prima data m-am indragostit la 17 ani si inca ma mai gandesc cateodata la acel baiat.

| bibydraguta a răspuns:

Eu la varsta de 13 ani...

| Doa'Do a răspuns:

12 ani? thinking Si nu cred ca "indragostit" e cuvantul potrivit. Imi placea tipul happy

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

La 16 ani.

| AdaIoana18 a răspuns:

Eu m-am indragostit de la varsta de 12 ani.

| nathalie a răspuns:

La 15 ani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inca nu m-am indragostit pana acumhee heehee hee, am avut simpati, am avut asa zisele,, gagicareli``, dar nu am simtiti nimic special pentru nimeni. Dar acum, la 14 ani, parca ceva ceva se infiripeaza.