| anonim_4396 a întrebat:

Voi la ce varsta v-ati indragostit si cum? FUNDA pentru cel mai fumos raspuns big grin

Răspuns Câştigător
| RedheadOnTheRun a răspuns:

M-am indragostit la 13-14 ani laughing Era un sentiment nou,ciudat, frustrant uneori. Oricum a fost ceva platonic, copilaresc, visam la el, imi imaginam scene si momente dar eram timida si oricum nici prin cap nu-mi trecea sa ma bag intr-o relatie sau ceva de genu' asa ca am ramas doar cu placutu' cum s-ar spune laughing. Cand am considerat ca pot sa ma avant intr-o relatie am facut-o (undeva pe la 16 ani) dar nimic serios pe atunci, doar prosteala si ma bucur ca a fost asa, ca am copilarit si inca o fac uneori.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ştiu. În ultima vreme tot văd întrebări de genu...

| Biaix a răspuns:

M am indragostit la varsta de 14 ani..adica varsta pe care o am acumbig grin.Totul a inceput cu niste mici priviri pe holul scolii, dupa am inceput sa vorbim..sa ne atingem bla bla :3 Eu si el nu suntem inca impreuna dat simt ca m am indragostit de el...parca nu vreau sa i mai dau drumul! :3
Incep sa nu l mai plac..incep sa l iubesc cu adevarat! :3

| FunnyRavan a răspuns:

Eu m-am indragostit la 3 ani de mama