| andreeamihele a întrebat:

La ce varsta v-ati indragostit prima data?

Răspuns Câştigător
| MaliciousDeath a răspuns:

Nici nu stiu daca m-am indragostit vreodata cu adevarat...Sa fie la 15? 16? Habar n-am.

10 răspunsuri:
| NoSens a răspuns:

Mno,acum depinde! Dragoste adevarata la 13 ani, restul au fost doar pasiuni! big grin

| Pumpkin a răspuns:

La gradinita, vreo 4-5 ani cred ca aveam.Eram "indragostita" de un coleg si eram "prieteni" laughing

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

De o păpușică, ori de un ursuleț de pluș, te poți "îndrăgosti" de la câțiva anișori. De un băiat, puțin mai târziuwinking.

| Dariusuu a răspuns:

La 16 pot spune că m-am îndrăgostit pentru prima data, restul au fost doar atracții.

O zi frumoasă îți doresc.

| Crucified a răspuns:

La 12 ani big grin

| MrkiddyKid1 a răspuns:

La 4 ani love struck

| PopândăuIRătăcit a răspuns:

Cand am dat de muzica rap. Cam pe la 12-13 ani.

| AdrianIonut100 a răspuns:

La 12 ani.
winking

| TheSpecialRose a răspuns:

De un baiat, la 13 ani. De un ursulet, la 4-5 ani. big grin

| delia31 a răspuns:

Te poti indragosti la orce varsta trebuie doar sa vrei big grin