| JustEdy a întrebat:

La ce Varsta te-ai indragostit?

9 răspunsuri:
| dan_2834 a răspuns:

Atractie fizica exista inca de mici la noi, oamenii fara sa realizam asta, fata de sexul opus.Pt prima data m-am indragostit cu adevarat la varsta de 15 ani si inca mai vb cu ecel baiat, ba mai mult il iubesc.happy

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

La 6 ani la gradirolling on the floor am si fost cu ala.pentru 2 zileee.laughinglaughinglaughing

| Vali87 a răspuns:

Prima oara, cam pe la 15 16 ani, indragostit in adevaratul sens al cuvantului, nu ca mi-a placut o fata, ca asa imi mai placuse si alte fete.

| LostLady a răspuns:

La 12 ani big grin

| Addicted2Chocolate a răspuns:

Acum,la 14.

| Iulia8659 a răspuns:

La 13; x

| gabriela_2926 a răspuns:

Pai am fost cu adv indragostita la 12 ani si acum am 14 si sunt indragostita de acelasi baiat...laughing ma roog suntem si impreuna:X:Xlove struck

| moniii5 a răspuns:

La 13 ani X:

| SoNevable a răspuns:

8 anilaughing acum am 12 jumatelaughing
fix la 8 ani in clasa a 2a
mama ce nebunie a fost laughing