| GeorgeMihai a întrebat:

Voi primiti cereri des de prietenie? Si daca da, atunci mai mult de la cine? De la baieti sau de la fete? Astept raspuns sincer.

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sincer nu am vreun scop sa primesc asa ceva, dar cateodata primesc de la fete nu inteleg de ce miar trimite un strain asa ceva in 99% din cazuri le resping cerea la fel si pe fb nu te cunosc bye, plus ca sunt multi care au conturi multiple apoi te injura

| SergiuBoss11 a răspuns:

De obicei, baietii trimit cereri. fetele asteapta sa primeasca.

| Madesz a răspuns:

Bajeți.

| GeorgeMihai explică (pentru Madesz):

Depinde de fiecare ce anume cauta pe facebook laughing

| Madesz a răspuns (pentru GeorgeMihai):

Vai tu, glumetule. Era sa rad. Unde trebuie sa apas sa porneasca rasul?laughing

| GeorgeMihai explică (pentru Madesz):

Opss,nu am fost eu laughing) a fost Joker laughing) tongue

| Madesz a răspuns:

Asta a fost încă o glumă? Mdea. Nu pornește râsul, stai să îi dau o cheie.

| GeorgeMihai explică (pentru Madesz):

Pacat sad laughing) nu e facut rasu pentru oameni pesimistiwinking

| Madesz a răspuns:

Nu sunt pesimistă, doar ca gluma ta e de rahat.

| EaSports a răspuns:

Dupa parerea mea cele mai multe invitatii sunt indreptate impotriva celora pe care ii avem nevoie cel mai mult. De exemplu: pe profilul unui baiat fara prietena cu siguranta vom vedea mai multe fete si invers la fete sunt mai multi baieti.