| anonim_4396 a întrebat:

Voi stiti cum sa stai langa o fata, care te place putin si pe care si tu o placi, sa nu zici nimic, sa nu iti vina nimic in minte sa ii zici, sa o intrebi, eu stiu, sa ma ajute si pe mine cineva ce sa ii zic si ce sa o intereb ca dac o tin tot asa o so pierd, sa imi spuna cineva ce sa ii zic, vreau multe variante, dau funda si vot

Răspuns Câştigător
| blueSky_3324 a răspuns:

Cate discutii poti sa incepi cu ea... legate de absolut orice : timp liber, distractie, locuri unde a fost ea sau unde vrei tu sa mergi, ce ti-ai mai cumparat sau ai vb cu X, Y, c-au fost si-au facut si etc. poti sa dezvolti o disctutie din orice. O intrebi daca si-a facut ceva la par ca-i sta bine...sau ..eu stiu, vezi si tu, abordeaz-o cumva

5 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Nu ati vorbit deloc, sau ati vorbit si ati "epuizat" subiectele?
Este o diferenta mare intre aceste variante.

| Viorel_Gabriel_1993 a răspuns:

Daca si ea te place, chiar si putin..inseamna ca te asteapta..sa faci primul pas.nu ai ce sa pierzi, ai numai de castigat!

| neutrino a răspuns:

Asta se intampla cand intre cei doi nu exista nimic, decat un gand.

| Roxy6096 a răspuns:

Stii nu sta cu gindul fa miscari orbestei nu te rusina tie iti pare ca va putea zice ceva ce tie nu iti va placea din contra daca e o fata buna te a intelege daca ii vei zice ca simti ceva fata de ea si daca inca te place e un plus mare si nu o vei pierde orbestei si totul a fi bine succes

| jessicaaaaaaaa a răspuns:

Este usor mai intai du-te la fata respectiva si incepeti sa discutati incat sa va faceti prieteni apropiati dupa care ai putea sa o intrebi daca te place dar mai intai nu uita ca trebuie sa ii dai un motiv sa te placa poartate cat mai frumos cu eawinking