| OctaLoL a întrebat:

Vreau sa va intereb ceva. O fata de la mine din clasa in ore se uita la mine, se da pe langa mine.Ieri la scoala in ora de desen a zis sa stau langa ea! Credeti ca i-ar placea de mine? Apropo la multi ani de 1 Decembrie!

4 răspunsuri:
| DiaNa357 a răspuns:

LA multi ani si tiehappy
E posibil sa i placa de tine.nu pot sa iti spun ceva sigur pentru ca nu ai dat foarte multe detalii.Dar daca si tie iti place de ea.nu fi prost.fa tu primul pas pentru ca o fata... oricat de indragostita ar fi tot nu ar face ea primul pas.BAIETZI trebuie mereu sa l faca, asa e cel mai binewinking

| nevermind123 a răspuns:

Ca sa fiu sincera.nu prea cred ca te place, doar pentru ca se uita la tine in timpul orelor, si mie mi s-a intamplat sa ma uit in gol la un baiat in timpul orelor, ideea e sa nu-ti faci sperante false, dar sunt si sanse de 50% sa te placa...incearca sa raspunzi la chestiile pe care le face si sa te imprietenesti cu ea. dupa cate am citit cred ca asta incearca ea, si apoi poate o sa poti observa daca te place sau nubig grin si la multi ani!happy

| JadeBGE a răspuns:

Haha...La multi ani! Da da am avut problema asta si intr-un final am scapat! Daca iti place de ea te duci la ea si ii spui ca o placi. Daca nu o iei fruusel de mana intr-un loc privat si ii spui ca fara suparare, dar nu o plACEI, ASTA DOAR DACA VREI SA FII UN BAIAT FIN. DACA NU : esti hidoasa si te sfatuiesc sa pleci drecu ca nu te plac. Asta-i tot. Succes!

| alice911 a răspuns:

Ma eu sunt fata si eu am avut invers din pacate cred ca te place. auzi nu mai bine o intrebi ca doar esti baiat nu gaina si daca o intrebi vei afla raspunsul si nu o sa-ti mai pui atatea intrebari