| RAY a întrebat:

Voi v-ati gandit vreodata sa vorbiti cu fostele voastre partenere?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Asta nu e o joaca. Decizia trebuie sa fie definitiva si sigura. Eu cred ca in urma terminarii unei relatii nu mai exista nimic intre cei doi, nici macar prietenie.

7 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Cu una am ramas amic. De celelalte prefer sa nu mai aud.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SkyPilot):

Cum asa? laughing

| SkyPilot a răspuns (pentru anonim_4396):

Din felul cum au decurs lucrurile, amic nu as putea fi cu respectivele. Nu sunt genul care sa mentin o relatie pentru ca poate intr-o zi i-o mai trag odata. Pentru mine nu mai exista nimic de valoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din an in paste mai vorbesc cu ea.

| Maxnonymus a răspuns:

Ca prieteni..altfel nu vad rostul laughing)

| CuieMoco a răspuns:

De ce sa nu vorbesti? Ce se poate intampla?

| spartanul123 a răspuns:

M-am gindit la asta, insa nu am facut-o.