| simpluEu. a întrebat:

Voua vi se intampla cand faceti dragoste/sex cu persoana iubita sa va ganditi la alta/altul??

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu. Nu mi se pare prea incurajator pentru o relatie.

lolita
| lolita a răspuns:

Nu, nu mi s-a intamplat niciodata.

mlm
| mlm a răspuns:

In nici un caz, cind iubesti pe cineva din tot sufletul nu poti sa te gandesti si la altcineva, asta in care nu esti multumit/a de cel de linga tine si ai o alta relatie. Daca este vb de sex, acest lucru al poti face din mai multe motive si te poti gandi si la alta persoana. Dar cind iubesti cu adevarat, mintea nu poate sa-ti joace feste, esti mereu in gand cu persoana de langa tine.

assiris
| assiris a răspuns:

Invers se mai intimpla; P

| Ben. a răspuns:

Nu

| MihaiA a răspuns:

Mie mi s-a intamplat laughing

| rita a răspuns:

Pai... daca o faci cu persoana iubita si pe care ai ales-o ca fiind potrivita, nu ai cum si dc sa fi cu gandul in alta parte. parerea mea... ceva nu merge asa cum ti-ai dori cel mai probabil

| alinosh a răspuns:

Inseamna ca persoana iubita nu e chiar atat d iubita...ca daca ar fi adevarata iubire, nu s-ar intampla...

| karina18 a răspuns:

Depinde... daca discutam de sex pur fara sentimente si doar actul in sine Da... daca discutam de dragoste unde apar si sentimentele atunci destul de greu sa iti mai zboare gandul si la alta persoana decat cea care e langa tine in acele clipe happy

| luminita_1186 a răspuns:

Nuu...