| mario a întrebat:

Voua vi se intampla cand faceti dragoste/sex cu persoana iubita sa va ganditi la alta/altul?

4 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Odata, am facut o cu o persoana care n o iubeam si ma gandeam la cineva pe care o iubeam

| DevilLife a răspuns:

Mie una niciodata...pe el il iubesc si pe el il vreau asa ca nu am de ce sa ma gandesc la altul.cred ca e rau sa faci asta pentru ca iti bati joc de cel de langa tine.Parerea mea...

| OFM a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cum.ma gandesc la multi prieteni de-ai mei. oare ce or fi facand?