| TheOne19 a întrebat:

Vorbeam cu o fata aproape zilnic dar de vreo 3-4 zile, nu am mai vorbit asa mult.Fie doar "ce faci? Bine" si atat,fie nu am mai vorbit. Ajutati-ma cu niste subiecte sau joculeti prin care sa intrerup monotonia, plictiseala care a intervenit.Mentionez,suntem doar prieteni si vreau sa fim mai mult de atat.

3 răspunsuri:
| hhhapciuuu a răspuns:

La inceput, cu iubitul meu, jucam spinzuratoarea, asa ne spuneam ce simtim, dar ati putea vorbi despre lucruri comune, ex scoala, rideti impreuna de colegii ciudati, sau daca stii ca ii plac anumite lucruri, vorbeste despre ele, pup

| SyndicateX a răspuns:

Fi inventiv vorbeste cu ea intreab-o ce face si in functie de ce raspunde incearca sa dezvolti subiectul

| rusumihai a răspuns:

Daca esti emo joaca spanzuratoarea cu prietena ta cum a spus colega de mai sus sau daca nu spune-i in fata ca o placi si vezi ce se intampla.