| TheOne19 a întrebat:

Vorbeam cu o fata aproape zilnic dar de vreo 3-4 zile, nu am mai vorbit asa mult.Fie doar "ce faci? Bine" si atat, fie nu am mai vorbit. Ajutati-ma cu niste subiecte sau joculete prin care sa intrerup monotonia, plictiseala care a intervenit.Mentionez,suntem doar prieteni si vreau sa fim mai mult de atat.

1 răspuns:
| Dobre_Alex_1998 a răspuns:

Pai invit-o in oras si duo la un suc apoi o intrebi daca ar vrea mai mult de la prietenia vaostra daca vrea sa "stea cu tine"