| Elena9328 a întrebat:

Vorbeam aproape zilnic si dintr-o data n-am mai vorbit deloc. Habar n-am de ce. Aveti vreo idee de ce?

Răspuns Câştigător
| Deliiiia a răspuns:

Daca te milogesti de un baiat, asta primesti. Nu-i da ignore, nu-l pune pe mute, pur si simplu nu-i mai scrie. Posteaza poze in care sa pari fericita si ai sa vezi ca in cateva zile iti va scrie. Daca nu... e pierderea lui. Si cand iti va scrie nu-i reprosa nimic, trateaza-l ca si cum ti-e tot una daca vorbesti cu el sau nu, raspunde-i la mesaje dupa mai mult timp.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Credeam ca ai mutit. Asa reiese din intrebare.
Si-a gasit pe alta.

| mihai69 a răspuns:

Ai amuțit?!?

| Elena9328 explică (pentru mihai69):

N-am amutit. I-am trimis mesaje, dar nu vrea sa vorbeasca cu mine.

| mihai69 a răspuns (pentru Elena9328):

Aaaaa... din textul întrebării nu se pricepe, credeam că e vorba despre tine, nu de o conversație dintre tine și altcineva.
O fi pierdut telefonul?

| peperonies a răspuns:

Il plictiseai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si noi cum sa ne dam seama ce ati discutat si de unde s-a rupt filmul ca doar nu ti-am vazut conversatia. laughing

| christall a răspuns:

Inseamna ca ceva s-a intamplat daca nu mai este interesat. Nu iti pierde demnitatea implorand un baiat sa vorbeasca cu tine. De obicei daca esti indiferenta atragi un baiat.

| VladIrina a răspuns:

Eu i-aș trimite un mesaj funny, de genul: Cred că nu-mi poți răspunde la sms pentru că ai degetele de la mâini fracturate/ pentru că ai avut un accident și ai amnezie temporară. Nu ai nimic de pierdut. Oricum nu mai dă semne de viață. Dacă tot nu răspunde, ignoră-l. Nu merită atenția ta. Mai sunt pești în ocean!