| croissant a întrebat:

Vorbesc cu doi baietii. Cand m-amintalnit cu X la un pub si dupa am fost la el acasa sa vedem un film, X a incercat sa ma sarute sa facem ceva dar nu l-am lasat deloc cu toata ca simteam oarecare atractie fața de el dar de a doua zi el nu imi mai scrie nimic pana in prezent. A trecut aproximativ o saptamana! In schimb cand m-am vazut cu Y desi nu ne am sarutat deloc el ma tot cauta, imi scrie, ma suna ba chiar s-a oferit sa ma duc la tara la mine cu masina gen sa plecam de dimi si sa ne intoarcem seara dar nu simt atractie fata de el. Ce sa fac? Credeti ca atractia vine in timp? Inca ma mai gandesc la X

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Dacă nu simți atracție fizica spune-i asta lui y nu abuza de bunătatea lui, fa sex cu x, nu sta cu un om de care nu îți place, ce rost are

6 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Nu, atractia nu vine niciodata in timp. Ori e de la inceput ori nu e...in timp atractia doar se estompeaza, niciodata nu creste.
Si nu mai umbla cu doi baieti in acelasi timp, pentru ca daca se afla, iti iei ignore de la amandoi si ti se si duce vorba ca esti curva.

| AnemonaP a răspuns:

De ce sa mai iesi cu Y daca nu te atrage? Nu văd rostul. Normal ca X nu te mai caută după ce i-ai acceptat invitatia la film si dupa l-ai lasat cu ochii in soare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

" dupa am fost la el acasa sa vedem un film, X a incercat sa ma sarute"
Socant. Cine s-ar fi gandit ca daca un tip te invita la el acasa sa vedeti un film ultimul lucru pe care sa vrea sa-l faca este sa vedeti un film.

| croissant explică:

Dar nu ies cu niciunul, sunt in procesul de cunoastere!

| Cheo0S a răspuns:

"dar nu mai imi scrie"
Pentru ca a vrut numai sex de la tine.
"Atractia vine din timp"
Da, numai ca nici de primul nu-ti place. Tea ranit numai deoarece nu te mai cauta.

| KruXX01 a răspuns:

Timpul (a mea) cand o sa vina cu cat va cunoasteti mai bine