| hsjsvsj a întrebat:

Vorbesc cu o tipa de ceva vreme si imi place de ea, acum vorbesc cu ea la telefon si ma tot intreaba de cine imi place, si se da subtil la mine, dar nu stiu daca doar mi se pare.Faza e ca ea a fost inainte cu prietenul meu si acum el incearca sa o cucereasca din noua, dar eu u i-am spus ca imi place de ea. Vorbim de mult timp si uneori mai face aluzii la noi.Ar trebui sa-i spun ca imi place de ea? Si cum procedez daca ei nu ii place?

3 răspunsuri:
| matrixismyname a răspuns:

Daca-ti place de ea si ti se pare ca si ea ar simtii ceva pentru tine, da, ar trebui sa-i spui ce simti. Daca ei nu-i place... fie continui sa fii prieten cu ea, fie mergi mai departe.

| NameHarris a răspuns:

Daca nu-i placea de tine nu tot batea apropori de cineti placewinking daca ziceai ca de ea era a ta dejahappy

| robi1990 a răspuns:

Spuine-i ca iti place de ea inainte sa o cucereasca tipu ala, si daca ei nu ii place de tine, zi ca ai glumithappy