| FrateleTedur a întrebat:

Am o problema cu o fata pe care am intalnit-o pe net. Tipa e super, imi place mult de ea si am vorbit o vreme cu ea, despre chestii banale. Mie mi se pare sincer ca ne potrivim, si m-am decis sa vorbesc cu ea si sa ii spun ce simt. Aceasta mi-a spus ca are deja un iubit, insa sincer eu nu o cred. Adica vorbim pe telefon, am si jucat cs cu ea, de ce ar sta cu mine atat daca are deja iubit? Eu cred ca e nesigura sau ceva de genu si a bagat-o p-asta cu iubitu sa scape. De cand mi-a zis asta ( ieri) nu s-a schimbat nimic intre noi. Vorbim la fel de des, ba chiar cred ca o sa vorbim si pe Skype diseara. Aveti vreo parere? Are sau nu iubit? Credeti ca m-a mintit sau ceva?

3 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

"Am intalnit`o pe net", "am si jucat cs cu ea". Dubii ceva? Gaseste`ti una reala. Pe net oricine poate fi cum vrea si poate spune orice.De ce tii neaparat sa-ti faci rau singur.Invata sa ai mai mult curaj si sa le intalnesti in realitate prima data.

| FrateleTedur explică (pentru WaterDrop):

Am vazut-o. Atat pe Skype cat si IRL. Si sunt cam anxios. Nu prea ma descurc sa vorbesc cu strainii face to face. Imi este mai usor in spatele unui ecran, dupa un microfon. Nu am dubii ca este cine spune ca este pentru ca m-am vazut odata cu ea.

| Săvucă_Seby_2001 a răspuns:

Poate ea nu te vede asa cum o vezi tu sau poate nu vrea un iubit momentan.Cred ca vrea un prieten bun care sa se joace jocuri pe care prietenele ei nu le joaca. Sper ca te-am ajuta happy