| Anaa123455 a întrebat:

Vorbesc cu un baiat de ceva timp. e in liceu cu mine. Azi ne-am vazut... avem atatea lucruri in comun si nu-l deranjeaza defectele mele. suntem de aceeasi varsta happy. Azi a fost o chestie faina. ca stateam amandoi cu mainile in buzunar si cand le-am scos din buzunar amandoi aveam mana dreapta rece si cea stanga calda. Ce credeti ca poate fi asta? Stiu ca nu e foarte woa, dar pentru mine inseamna ceva.

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E o chestie ciudata intre indragostiti, poate sunteti facuti unul pentru altul

| Aleqa a răspuns:

Este ceva frumos, admirabil. Sfatul meu e sa continuati sa va vedeti si sa incepeti sa va cunoasteti mai bine. Poate iese o relatie de durata.

| L2tbx a răspuns:

Pentru fiecare fata inseamna ceva orice chestie mica mai ales cand este indragostita, eu cred ca daca vei petrece mai mult timp cu el si daca iti place ati putea avea o relatie

| neutrino a răspuns:

Continuati.

| adriang95 a răspuns:

De ce crezi ca o astfel de coincidenta tampita "este un semn"... Bazeaza-te pe concret pentru ca si eu pot sa am aceeasi temperatura corporala cu baba Leana de la colt si totusi nu am nicio treaba cu ea... Voi vedeti-va de treaba si de cum construiti relatia si lasati naibii superstitiile astea.

| JiTerra a răspuns:

Daca aveti multe lucruri in comun, si nu-l deranjeaza defectele tale[pazau: aww] trebuie sa fie un baiat dragut, de treaba. In locul tau nu l-as lasa sa-mi scape. Poate, poate.^^

| MariaStancu a răspuns:

Eu zic sa continuati. Ai putea sa ii propui sa mergeti la o plimbarica sau la patinoar. Sa il scoti pe afara in general, pentru ca asa veti fii mai deschisi unul cu celalalt decat in incinta scolii. E un lucru foarte dragut. Dar iti zic sa nu devii tu cea care il cauta mereu. Adica nu il suna numai tu. Sa il lasi si pe el sa te caute etc. Sper ca te-am ajutat. happy