| wuwulica a întrebat:

Vorbesc de cativa ani cu un baiat pe net, care e din Germania. am fost pana acolo ca sa ma intalnesc cu el, si, desi ma tot intreba cand vin, si-a facut timp de-abia la 12 noaptea sa ne vedem. in seara respectiva am stat la un suc, apoi m-a intrebat daca vreau sa merg la el, iar eu am acceptat. am facut dragoste. a doua zi l-am sunat sa-l intreb cand sa ne vedem, mai stateam doar in acea zi. toata ziua mi-a tot bagat vrajeli si scuze, zicand ca nu are timp sa ne mai intalnim. si incerca sa ma consoleze ca de-abia de-acum incolo ne vom vedea, cand voi veni eu sa locuiesc cu el in Germania (i-auzi, frate!). am fost foarte suparata, i-am spus vreo doua si nu l-am mai cautat. de atunci (o saptamana de la eveniment), nici el nu a mai spus nimic.
ce parere a avut el despre mine oare? o sa ma mai caute vreodata?
mentionez ca amandoi avem 17 ani.

5 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Scuze ca iti spun, dar esti inocenta, te-ai culcat din prima seara cu el, nu pot spune decat ca el si-a atins scopul si de aceea a gasit pretexte sa nu va mai vedeti.De cautat, bine ar fi sa te mai caute, dar nu vreau sa te dezamagesc(slabe sanse). Un sfat care ti-ar fi de ajutor pe viitor este sa nu te mai increzi asa repede in baieti.Bafta pe viitor!

| bOse a răspuns:

Nu, a profitat de tine, felicitari, meriti sarcasm.

| 80Cris a răspuns:

Wuwulica, haios.stii cantecul ala '' Am fost un fraier cand...'' dar la feminin.
Asta mi-a venit prima data in minte, ce sa-ti spun imi pare rau ca ai fost naiva si ca ti s-a intamplat asta. Pe viitor sa stii ca e cu mult mai interesant sa-i tii pe jar si sa nu te oferi din prima, nici din a doua... nici din a treia. El este un baietel care se pare ca a cautat si cauta aventuri pe tot globu'
Nu mai conteaza ce parere si-a facut el despre tine, conteaza ca tu sa fi invatat ceva din asta! Daca cumva te mai cauta o va face numai de entertainment. Lasa-l, uita episodul si mergi mai departe!

| HelpBoy a răspuns:

Esti o C... a daca ai facu sex de la prima intanire si mai zici si dragoste.

| margareta_1669 a răspuns:

Pai dar nu prea cred deoarece el cred ca tea folosit cit era lui bine da chiar la 12 noapte? eii hai chiar nu poti sa iti dai seama?