| Bubuu a întrebat:

Băieţilor le place să fie alintaţi cu,, pui "?

8 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Eu una zic că nu'i deloc plăcut acest apelativ.
Poţi încerca ceva mai original, o poreclă mai interesantă. Ceau!

| Libelle a răspuns:

Iar intrebare la general despre tipuri de oameni diferite...

| AndreiZz a răspuns:

Am amice care ma alinta cu puiutzu meulaughing)) sau "baby", si sa iti spun cinstit imi place sa vad ca cinv tine la min asta depinde de baiat la baiat, eu sunt genu un pic mai sarit de pe fix simi alint in gluma si amiciilaughing)Dar daca vrei sa ii areti ca tii la el mi se pare okwinking capu sus' si bafta!

| Tops a răspuns:

Nu cred, mie unul niciun alint nu mi-ar placea...mi se par aiurea...

| Kalyn a răspuns:

In privat da, in public nu

| puffika a răspuns:

NU cred...gaseste altceva

| NoRestForTheWicked a răspuns:

Nu, categoric nuhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...