| Cineva797406016386 a întrebat:

Vouă v-ar plăcea să fiți împreună cu o fată care este virgină sau cu o fată care nu este virgină? Vreau să aud și părerile voastre.
(nu am nimic cu femeile virginie, chiar îmi plac)

16 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Nu conteaza in sensul ca si daca e virgina, tu avand experienta, se simte mai in siguranta sa o faca cu cineva care stie nu cu alt virgin sa-i fie frica ca ejaculeaza in ea, ai experienta stii sa o iei usor nu sa intri ca turbatul, stii sa o aduci in starea aia, stii de preludiu sa fie umeda nu uscata sa o doara, eu zic ca sunt destule avantaje, daca ai experienta stii cum sa o iei.

| Cineva797406016386 explică (pentru MarianWLF):

Faza e că fix experiență eu nu am și sunt virgin

| MarianWLF a răspuns (pentru Cineva797406016386):

Ok atunci, e simplu, cand ajungi in momentul in care vrei sa o faceti, nu va dezbracati si direct la treaba, incepi cu preludiu, sa va sarutati, sa va atingeti, va dezbracati usor, fara graba asigura-te ca aveti tot timpul de care aveti nevoie e foarte important, odata ce sunteti dezbracati atinge-i sanii, coapsele cu mana, coboara usor pana ajungi la vagin, excit-o mangai-o pe clit, zona de la intrarea in vagin e o zona foarte sensibila de asemenea, te poti plimba cu degetul acolo pana e uda, si de sus in jos pe toata suprafata, dar fara sa introduci degetul, nu face asta, daca accepta sa ii faci oral inainte ar fi super, joaca-te cu penisul la intrarea in vagin, freaca-l de vagin, si intra cate putin si incet, doar capul ar fi indicat, sau daca se simte mai in siguranta, odata ce e uda si excitata, daca vrea ea sa se urce peste si sa intre ea cum simte nevoia si cat de mult simte nevoia, si asta ar fi ok, cel mai important e sa comunici, intreab-o daca e ok, daca sa intrii mai mult sau sa faci pauza, etc.

| Cineva797406016386 explică (pentru MarianWLF):

Ok, mulțumesc frumos pentru sfatul tău care mă va ajuta în viitor, apreciez happy

| MarianWLF a răspuns (pentru Cineva797406016386):

Oricandwinking

| RAY a răspuns:

Nu conteaza asta, sufletul conteaza

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

De care var sa fie, lavabil, pasta, praf?
Mie mi-ar placea sa fiu impreuna cu o fata care imi place.
Nu le caut la virginitate, poate fi din oricare categorie.

| Drimmero a răspuns:

Nu are relevanta, nu fac nazuri. Cu una virgina ca ai fi primul, ai initia-o, iar cu cea nevirgina deja stie care e treaba, asta pe plan sexual, ca pe plan sentimental e 0 diferenta.

| Emilian65 a răspuns:

Mi-ar placea sa stau cu o fata virgina dar, in lipsa acesteia as sta si cu o nevirgina.

| Nemessys a răspuns:

As accepta sa fie virgina jos, nu as avea problema, dar nu mi ar plăcea sa fie virgina în gândire. Adică sa considere sexul ceva greșit și sa aibă blocaje sau temeri și sa creadă ca ceea ce au ele între picioare valorează extrem de mult.

| alexalx1234 a răspuns:

Sa fie virgina, dar fete virgine in Romania in ziua de azi nu exista

| Cineva797406016386 explică (pentru alexalx1234):

Din păcate aceste femei minunate nu mai sunt între noi în ziu de azi în românia

| MValentin a răspuns:

Sincer as prefera sa fie virgina, si asa am si luat o. Stiind ca si eu sunt si etc... nu chiar vreau sa beau dupa altcineva.
Aici este vorba de orgoliu

| AEWPenta a răspuns:

Nevirgina ca lui aia nu ii e frica de sex si e pregatita

| Paul0007 a răspuns:

Da una virgină, ador sa intalnesc o asa fata, probabil pe cealaltă lumesad

| alexalx1234 a răspuns (pentru Paul0007):

Nu exista fete virgine in Romania din pacate... Stiu ce simti sad