| anonim_4396 a întrebat:

Vreau ca la aceasta intrebare sa imi raspunda doar fetele. Vorbesc cat se poate de serios vreau sa stiu ce marime a penisului prefera o doamna? Va rog frumos dau funda primului raspuns

Răspuns Câştigător
| DarlYnG a răspuns:

Sa sti ca majoritatea fetelor se tem ca va durea atunci cand vad un penis mare,,, dar cel mai apreciat este cel de aproximativ 10-15 cm

9 răspunsuri:
| TheSpecialOne a răspuns:

Si amandoi sunteti niste tarani ca vorbiti asa si ne faceti scarba, decat sa scoti din tastatura ce apuci mai bine iti tai degetele.

| lola a răspuns:

Vaginul unei femei are aproximativ 18 cm.Deci, mai mare de atat ar fi dureros.

| melyyy a răspuns:

Da tu crezi ca noi stam sa masuram aia?! vin cu rigla si daca nu e de atati cm iti zic PA wtf laughing

| DnBSniper a răspuns:

Deci incep sa cred ca pe siteu asta sunt numai L@b@r! infecti laughing

| DnBSniper a răspuns:

Poi da rolling on the floor Merge la medic Gigolo asta:
-Doama mi-o masurati?
-Ce?
-Cucu
-E imposibil
laughing

| Marius_1903 a răspuns:

Mnu stiuSRLMarcaInregistrata sa iti iau familia in **** de sclav infect eu nu am pus intrebare daca este bine daca faci laba eu am zis marimea penisului asta ale legatura cu sex-u nu cu laba esti handicapat rau si mata e infecta

| Marius_1903 a răspuns:

Deci voi sunteti cei mai prosti romani stiu ca Romania este o tare de prosti dar nici chiar asa nu ma refer la toti de pe TPU ba fraerica vedeti de treaba ta ca doctori fac ce spui tu da daca tu esti gay si esti si din lumea a 3 si daca as fii taran ca tine as zice ca nu stii sa scrii dar se mai intampla. Orcum am mancat multi ca tine care se dau mari gigoloi si sunt niste cacaciosi care put a transpiratie si nu se uita nici o femeie/fata la ei asa ca du-te dreacu de unde ai venit.Va multumesc pentru raspunsuri si astept in continuare

| Marius_1903 a răspuns:

Si am uitat sa ma zic ceva uitete pe diferite situri ca doctori raspund care este marimea penisului normala atunci cine naibi a masurat penisu daca nu doctori sau a venit unu si a zis asta e ma marimea normala

| kiska_5847 a răspuns:

Cind iubesti pe cineva, nu-ti pasa de marime, insa o marime normala ar fi cam 15-16 cmwinking