| artistu55 a întrebat:

Heii TPU! Am si eu o intrebare ceva mai intima, dar va rog sa imi raspundeti serios nu cu rasete sau la misto...As prefera sa imi raspunda mai mult baietii.Deci vreau sa va intreb cand va radeti acolo jos are ceva daca cu aparatul dau de jos in sus?(auzisem undeva ca nu stiu ce are). Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Nu are nimic! Spor la treaba! big grin

1 răspuns:
| BeatriceRamo a răspuns:

Este normal sa te razi "acolo jos" suntem in sec.21 nu mai suntem pe timpu lu'bunicawinking. tine de igienawinking