| anonim_4396 a întrebat:

VREAU CAT MAI MULTE RASPUNSURI! Nu pot intelege, NU POT pur si simplu. a stat cu mine 9 luni a spus ca ma iubeste ca tine la mine etk.si ma suna sa imi spuna ca ea mai tine la cineva. straight face dar abia acu isi da seama si nu stie ce vrea.ca vrea timp sa se gandeasca. mi-a spus ca eu stiu sa iubesc sa inteleg ...etc.dar ea nu...[poate o persoana sa iubeasca pe cineva si dintr-o data sa il iubeasca pe fostul iar? adica atunci eu ce am cautat aicia?] eu o iubesc ce sa fac? CE?crying. au fost 9 lni superbe, ce sa itnamplat asa ditnr-o data?crying

Răspuns Câştigător
| ionyionelutza a răspuns:

Buna.dupa parerea mea nu poti iubi 2 persoane in acelasi timp poti iubi o persoana si poti tine foarte mult la cealalta dupa parerea mea asta s-a intamplat si cu ea poate tine mult la tine dar cand la revazut pe fostul si-a dat seama ca inca il iubeste.nu vreau sa te dezamagesc, oricum daca te iubeste pe tine asa cum ti-a spus isi va da seama si se va intoarce, si chiar nu cred ca ai ce sa faci decat sa o tratezi cu indiferenta..."inimii nu ii poti porunci" sper ca te-am ajutat:d

1 răspuns:
| oanard174 a răspuns:

Pai,clar nu poti iubi 2 persoane in acelasi timp,ce sa zic? daca zice ca tine la fostul inseamna ca p tine nu te-a iubit pentru ca nu a putut sa-l uite p cel din urma,poate a vrut doar sa faca sa traca timpu mai repede si te-a mintit sau te iubeste p tine dar...a facut comparatie intre relatia care o are cu tine si cea care a avut-o cu fostul si a vazut poate acolo mai multe chestii pe care ea si le doreste, daca te iubeste p tine se va intoarce daca nu clar nu si sper sa nu fie asa, succes.