Întrebare recomandată | eu2002 a întrebat:

Stiti niste cursuri de actorie bune si cat de cat convenabile la pret? "Bune" in sensul sa imi asigure un viitor in aceasta cariera si sa imi asigure si un contrect de impresariere prin care pot participa la diferite castinguri...visul meu e sa fiu actrita, nu stiu daca se va intampla (nu sunt pesimista, dar vad realitatea), dar vreau sa am macar putina experienta in acest domeniu ca poate cine stie...se va intampla! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Datcu_Theodorina_1948 a răspuns:

TEATRUL DE ARTA BUCURESTI. Sunt cursuri pentru amatory, cat priveste viitor in aceasta cariera numai INSTITUTUL de ARTA TEATRALA si CINEMATOGRAFICA iti poate asigura un job corespunzator dorintei tale, dar trebuie sa ai si talent. Cati ani ai? Cand esti tanar si vrei se poate orice. Daca vrei castinguri cauta pe site -uri de castinguri si accepti pentru inceput ce se cauta acolo. SUCCES! La Teatrul de Arta Bucuresti preda si Paula Chirila de la DRAGA MEA PRIETENA - KanalD

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

In fiecare oras mare exista astfel de "scoli".