| Kocilovaananatasha12 a întrebat:

Vreau ideea unui specialist ceilalți va rog sa va abțineti.
Un băiat mi-a făcut următoara propunere, eu ii trimit poze cu mine SEXY și el îmi dă 50 lei per poza, ar putea fi cumva o așa zisa teapa? Sau vb pe bune, voi ați da 50 lei pe o poza cu o fata sexy rău?

9 răspunsuri:
| sweetys a răspuns:

De pornografie ai auzit? Cat de idioata sa fii ca fata sa ii trimit la unul poze, indiferent ca e bff, iubit sau chiar sot, de straini nici nu mai incape vorba.

| Violleta2022 a răspuns:

Pozele tale se put pe internet si ajung pe site-urile pornografice.

| OldSoul a răspuns:

Iti da 50 de lei, ii dai o poza... Dupa te santajeaza cu poza aia, te ameninta ca o pune pe net daca nu faci chestii, sau daca nu ii dai bani.
Deci, teapaaaa

| Goete a răspuns:

Tu esti sexy rau?
Si 50 lei pe poza cu tine pe net e ok pentru tine?

| VoidEternal a răspuns:

Specialiști în ce? laughing Adică oameni care au studiat unde și au o diplomă pe care scrie ce?

Cu siguranță exista oameni care dau 50 de lei pe o poza. Ce fac ei după cu acea poza, asta e alta poveste...

Daca nu îți cunoaște identitatea și ai grija sa nu poți fi recunoscută din poza respectiva, sa nu îți arăți fața și nici vreo caracteristică după care poți fi indetificata, gen semne distinctive, nu știu, poți încerca. Deși daca tipul e priceput și chiar vrea să îți facă rău se poate uita la chestii de gen metadata din care poate afla multe. E riscant oricum.

| LordCristobal a răspuns:

Miroase a teapa de la o posta.
Și pe deasupra nu e bine să trimiți nuduri nimănui, poți fi șantajată urat.
Eu nu as da niciodată bani pentru o poza nud in schimb as da 50 lei oricând pe o carte.

| Eireann a răspuns:

Specialist in poze sexy? Daca ai sub 18 ani e pornigrafie infantila deci el risca mai mult deca tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima oara sa iti dea banii iar apoi ii trimiti poza

| IceRope a răspuns:

Nu știu cât de sexy ești, dar știu cu siguranță că nu ești prea deșteaptă. Tac-tu știe ce faci în timpul liber?