| byu_5076 a întrebat:

Pentru inceput...imi place de un baiat(fratele unei colege)
Pe la reuniuni mai dansam...mai spune vreau o poza cu ea sau vine si imi fac e poze pur si simplu.
Intotdeauna cand ma vede ma saluta, imi zambeste.
Ce sa cred? Ii place de mine sau nu?
Cum as putea sa ii spun sau sa ii arat ca il plac?
Sa vorbesc cu sora lui? Ar fi asta o solutie?
Am id lui de mess...mai vb pe mess
Sau sa ii cer nr? Nu ar fi prea mult tinand cont ca eu am facut rost de id lui?
Funditahappy

Răspuns Câştigător
| Romancutza a răspuns:

Are ceva sentimente mai profunde pentru tine, deodata ce nu te ignora ci din contra.Roago pe sora lui sa vorbeasca cu el, sa scoata ceva "informati". Poate afli ca te iubeste.

Cat despre numarul lui de telefon, poti sa il ceri fara nici o problemawinking

Bafta iar daca mai ai nevoie de ajutor trimite-mi un mesaj privat scumpo!

2 răspunsuri:
| Yang a răspuns:

Atat face doar zambeste si numai atat te determina sa ii zici ca iti place de el sau te face sa crezi ca lui ii place de tine? Daca eu te vad pe strada ma saluti eu iti rasp la salut si zambesc ai crede ca sunt pe invers nu? Nu vorbi cu nimeni, in primul rand poate omul zambeste din educatie, poate e un mic gigolo in devenire si se crede mare vip, poate e cum spui tu. Vorbind pe mess iti poti da seama cat de cat. Daca se baga el in seama si incepe o discutie, iti face complimente, cauta cu orice pret sa iti vorbeasca. Observa comportamentul lui, l-ai surprins uitandu-se la tine? poate a povestit cuiva de tine si ai aflat? La urma poti intreba de sora lui dar ai grija totusi ii este sora si odata ce il va intreba aminti de numele tau s-ar putea sa insire la toti ca il placi si nu o sa te simti asa dragut cand o sa fie toti cu ochii pe tine.Bafta

| yoanakris a răspuns:

Afla informatii despre el de la sora lui.nu ii cere tu nr de telefon. lasa-l p el sa faca asta (daca ti-l cere poate ca te place) bafta:d