| geanyna19 a întrebat:

Vreau mesaje de noapte buna si buna dimineata pentru persoana iubitahappy

cele mai multe si cele mai originale primesc funda happy

2 răspunsuri:
| crisbella a răspuns:

Noapte buna puisor eu te pup pe obrajor,iti doresc un somn usor ca o pana intr-un zbor
Noapte buna somn usor sa visezi un puisor, puiul cela voi fi eu, vreau sa ma visezi mereu...
Acum ca tu te-ai pus sa dormi, am sa te veghez pana in zori, si vreun cosmar de vei avea, eu il voi alunga, noapte buna!
Noapte buna, comoara mea, sper sa te visez, ca sa pot continua visul ce il traiesc in realitate…

| crisbella a răspuns:

Buna dimineata frumosule si hai sa ne dezmeticim sa aratam lumii intregi cate de mult noi de iubim!
Poti sa-ti spun astazi Buna Dimineata si ca te iubesc? Daca nu, pot sa-ti spun maine? Dar poimaine?…Pentru ca te voi iubi in fiecare zi din viata mea si tu esti dimineata mea.
Buna dimineata iubire, sper sa deschizi ochii cu un zambet pe buze, asa cum am facut eu gandindu-ma la tine…Te Iubesc!