| semyy a întrebat:

Buna TPU Vreau sa-mi dati niste mesaje de noapte buna si de Buna dimineata mai originale dau Funda:p

Răspuns Câştigător
| izabela202020 a răspuns:

Prima rază de lumină s-ă iti intre in casa si sa iti faca ziua frumoasa. Buna dimineata. Noaptea asta sa visezi lucruri pe care le dorsti, Noapte buna happy ( sper sa-ti placa)

| semyy explică (pentru izabela202020):

Multumesc draga...mi-au placut

| izabela202020 a răspuns (pentru semyy):

Cu placere

5 răspunsuri:
| HereToHelp123 a răspuns:

Hmmm,treaba nu merge prea bine asa big grin Cel mai bine este sa scrii tu din inima. Uite, niste sfaturi: pur si simplu stai in fata calculatorului/telefonului pana cand gasesti un inceput.Si in mesaj poti integra lucruri speciale, care te caracterizeaza pe tine si persoana respectiva.nu e neaparat sa zici numai noapte buna si asa... poti sa spui mai multe, poti aminti de un lucru care v-a marcat pe amandoi...va zambi, atata timp cat vede ca este ceva facut de tine, in care va puteti regasi amandoi happy Bafta!

| semyy explică (pentru HereToHelp123):

Multumesc de sfatul tau

| Hossam a răspuns:

Cele mai bune sunt cele care vin direct din inima. Nu ''imprumutate'' de la alte persoane sau de pe net. Gandeste-te bine si o sa gasesti cele mai bune urări.