| Madwlyna a întrebat:

Vreau si eu mesaje de noapte buna pentru iubit funda pentru cele mai frumos si originale

3 răspunsuri:
| xTreMFightx a răspuns:

Ati spun eu unul
nb puy.te besck somnyk placut si vyse placute :X.ne vedem maine :X:X...pa :*!

| Cr1st1n3 a răspuns:

Privesc catre cer si rog o stea sa
te sarute in locul meu, luna sa-ti
vegheze somnul iar ingerii sa-ti
indulceasca visele... inchide ochii
si voi fi langa tine. Te iubesc.
Noapte buna.

As vrea sa fiu o floare in mainile
tale, un zambet pe buzele tale,
raza de luna care iti spune seara
noapte buna...

Pe un cornisor de Lunã îti doresc eu Noapte bunã, pe un cornisor de stea vise plãcute din partea mea!

| Deyutzik a răspuns:

Iti trimit pe stele o gurita cu placere si pe razele de luna frumoasa noapte buna...te sarut dulce scumpul meu motanas

Eu trimit pe cer si luna un pupic si noapte buna si pe cea mai mare stea, iti trinit iubirea mea.Te iubesc mult si te ador.Noapte buna puisor.

Cand noaptea la cer te vei uita.
Sa-ti aduci aminte de iubirea mea,
Cea mai stralucitoare stea,
Sunt eu iubita ta.

Un sarut pe-a ta gurita si un sincer te iubesc, o frumoasa noapte buna si desigur te doresc!

Imi e greu cind stiu ca sunt departe de tine, imi e greu cind stiu ca nu esti linga mine. Dar ma bucur sa stiu ca ma iubestii numai pe mine iubirea mea. te iubesc si noapte buna sper sati apar in gindurile tale. te sarut.

As vrea ca-n seara asta
Sa ajung pana la luna
Sa o rog sa te priveasca
Si sa-ti spuna noapte buna

Pe aripi de fluturas!
Vine-n zbor un ingeras,
stii ce are pentru tine,
un sarut dulce de la mine,
ca sa dormi si tu mai bine,
Noapte buna puisor!

omn usor, vise placute
Ingerii sa te sarute
Si pe buze si pe frunte
Iar in noaptea care vine
Un sarut si de la mine
Cu speranta ca in vis
Ma saruti si ma cuprinzi!

Noapte buna somn usor...
Sa visezi un batisor...
Batisorul sa fie lung.
Sa-ti ajunga pina-n fund...

sper sa iti placa... daca vrei mai multe contacteaza'ma:X