| Anonim134 a întrebat:

Vreau motive pentru care merita sa iubesti. funda; x

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Buna intreabare. O trec la favoritewhistling

| Rayyy a răspuns:

Merita sa iubesti pentru a simti ca ai pe cineva alaturi de tine, care te sustine si care te sprijina in orice circumstanta!

| Ирина19 a răspuns:

Doar atunci esti fericita si implinita, simti ca nu mai am nevoie de absolut nimic din lume

| wildthing a răspuns:

Tie iti trebuie un motiv pentru a iubi?!

| George1510 a răspuns:

Pentru ca atunci cand iubesti simti ca zbori
pentru ca in doi este mai bine
pentru ca Dumnezeu asa a lasat

etc.

| Christina a răspuns:

Pentru ca este cel mai frumos sentiment, esti fericita, implinita, increzatoare in tine, te simti frumoasa, pentru ca ai cui sa ii spui "te iubesc".

| dorutza_9395 a răspuns:

Iubirea te face mai bun, iertator, fericit...si toate acestea te fac mai frumos!

| GTFORetard a răspuns:

"wildthing a răspuns:

Tie iti trebuie un motiv pentru a iubi?!"

Exact acelasi lucru vroiam sa il spun si eu...

Pe langa faptul ca motivele astea sunt diferite la fiecare persoana in parte...In primul rand invata sa iubesti dupa poti sa iti pui intrebarile astea...

Mult noroc!

| BuyaKa a răspuns:

Ellye White - Nu te mai caut. uite aici motive laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca esti proasra... lol nu iubesti doresti kisuri lick si alte kesti cel putin asta fac eu la 13 ani

| maddie_8928 a răspuns:

1. Pentru ca meriti.
2. Pentru ca e cel mai frumos sentiment posibil.
3. Pentru ca toata lumea o face, de ce n-ai incerca si tu.
4. Pentru ca uneori, iubirea face basmele reale.

| juveldelaciorani a răspuns:

Pentru ca viata_i mai frumoasa in 2 mai ales cand iubesti si esti iubita!