| Anonim134 a întrebat:

Vreau motive pentru care merita sa iubesti. o persoana

funda; x

7 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Nu se merita decat daca si persoana aia te iubeste si iti arata asta.

| BeHappyForMe a răspuns:

Uite un fimlute care sa iti arate de ce merita sa iubim
http://ro.netlog.com/go/explore/videos/videoid=ro-108647

iubim pentru ca iubirea ne face sa plutim, sa trecem peste momentele dificile din viata noastra, insa trebuie sa avem grija pe cine iubim. iubirea te face sa razi in mijlocul noptii, iubirea adevarata nu asteapta nimic in schimb, viata fara dragoste este ca un an fara primavara, iubim pentru ca aveam nevoie la randul nostru de iubire de cineva care sa ne fie apropae sa ne spuna ca nu sunt singuri si fiecare are sufletul lui pereche undeva.

| Romancutza a răspuns:

Nu prea putem sa-ti explicam, dar te asigur ca dupa ce te vei indragosti si tu, vei gasi multe motive.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Nu exista motive pentru care sa iubesti! Te vei indragosti si te vei intreba mereu care au fost motivele, de ce, ce te-a atras?
Raspunsurile ti le vei da singura!(sau nu...)

| alexaaa a răspuns:

Fiecare pers e diferita. dar cred ca, pentru a iubii o pers, trebuie sa o cun bine binewinking. adica, sa ii sti modul de a gandi, de a se comporta.si bineinteles, sa se poarte frumos cu tine, sa stie si ea la randul ei cum gandesti, cum gandesti, sa stie cum sa te faca sa te simti bine din toate punctele de vederewinkingin fine, ca sa iubesti o pers, trebuie sa existe acea atractie, dar este de asemenea extrem de important sa cunosti pers respectivawinking

| 4b a răspuns:

Pentru ceea ce este ea...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca te simti bine cu acea persoana, ca te face sa simti ca nu mai exista nimeni pe lume in afara de voi doi, ca iti e alaturi mereu, ca ii poti impartasi orice secret, ca stie sa te alinte, ca stie sa te faca fericita.