| SlăninăCuCeapă a întrebat:

Vreau neaparat unui baiat sa-l spun ca imi place de el. dar chestia e ca mi-e rusine si el o sa mai spuna la cineva si acel cineva o sa spuna la toata lumea. ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| Shugareala a răspuns:

Daca esti indragostita de el, marturiseste-i la timp sentimentele si nu astepta pana in ziua in care se casatoreste. Chiar daca majoritatea filmelor au un final cu happy end chiar si-n aceasta situatie, in realitate lucrurile ar putea sa fie putin mai complicate. Uneori poate fi prea tarziu, asadar fa-ti curaj si dezvaluie-ti sentimentele in fata lui. Indiferent de ce se va intampla, vei avea o certitudine. happy Bafta :*

5 răspunsuri:
| pisy_9676 a răspuns:

Incearca sa gindesti mai pozitiv nu toti baietii sunt la fel

| Shugareala a răspuns:

Ma bucur ca te-am putut ajuta :*:*

Paste Fericit! Te pup :*

| SlăninăCuCeapă explică:

@Shugareala
Multumesc, sfatul tau a fost foarte bun happy
Am vorbit cu el si a fost usor. Mersi! Paste fericit!

| Iliutz a răspuns:

Sa i zici la o prietena de ata mai apropiata sa-l intrebe de cinei place si apoi sti ce sa faci

| Iliutz a răspuns:

Sati ti pliscu