| anonim_4396 a întrebat:

Vreau niste sfaturi de la voi. Sotia mea vorbeste pe mess cu un barbat, si din ce reiese, ei se iubesc. Eu urmaresc toate mesajele printr-un program. Ea se comporta cu mine normal, isi arata dragostea fata de mine. Sufar foarte mult cand citesc acele mesaje. Ce sa fac? Sa-i spun adevarul, ca o urmaresc? mi-e frica ca se va supara.

13 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Sa-ti fie frica? laughing Du-te mai si spune-i, sau vrei sa traiesti cu o... toata viata

| dyyva a răspuns:

Spune-i ca stii despre mesajele pe care i le lasa tipului respectiv si cere-i o explicatie

| Mirela_7378 a răspuns:

Spune-i pentru ca in primul rand tu trebuie sa te superi pentru ce face nu ea.Deci spune-i fara probleme tot ce ai pe inima si ca ai vazut toate acele mesaje si ce nu-ti convine si va fi mai bine decat asa s-o urmaresti in continuare.Bafta.

| emima a răspuns:

Chiar daca se va supara nu are nimic va sti sa-si indrepte greseala daca si ea te mai iubeste

| BogdyBogdan a răspuns:

Parerea mea este ca intr'o relatie nu ar trebui sa existe secrete. Acum cum crezi si tu ca e mai bine thinking

| yoyo_1988 a răspuns:

Nevasta ta nu este batuta! esti slab si te joaca cum vrea ea.esti primul barbat pe care il aud ca ii este frica...tu suferi si ea isi bate joc.eu o lasam ca venea in genunchi dupa mine.

| anastasia_3651 a răspuns:

Ti-e teama ca se va supara? ce gluma buna.am impresia ca nu vrei sa ii spui pentru ca ti-e teama ca te va parasi. daca nu vrei asta, nu ii spune dar sotia ta va face asta cu alti si alti barbati.eu cred ca trebuie sa ii spui.normal ca se va supara.a fost prinsa pe picior gresit, adica foarte gresit.cum naiba sa stai sa citesti ce isi spun aia doi si sa iti fie teama ca se va supara? tu unde esti? tu nu esti important? tu ce esti? sclav pe mosie? si ea imparateasa? sa fim serioasi.ori vrea maritata ori la revedere.ii redai libertatea sa vorbeasca cu toti barbatii de pe pamant.

| anastasia_3651 a răspuns:

Tu la randul tau ai inselat-o? ai fost tot timpul corect fata de ea/afectuoa? onest? sau se razbuna pe tine? desi nu ar fi cel mai indicat lucru sau metoda sa faca asta in cazul in care vrea sa se razbune.

| anastasia_3651 a răspuns:

Ei doi s-au vazut? sau doar vb pe mess? poate e o refulare, poate are ceva frustari, poate nu primeste acasa ce are nevoie.discutati.intreab-o ce a determinat-o sa faca asta.comunicati,comunicati, comunicati. spuneti-va dorintele, nemultumirile, altfel totul devine un mare gol emotional, mare si dureros.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gogule imi pare rau sa-ti spun dar esti de hazna, mai bine nu-i spune nimic si incearca sa o prinzi asupra faptului,nu tipa ca un isteric si incearca sa duceti o conversatie ca doi oameni maturi,intreab-o ce o nemultumeste,sa stii ca o mica pauza nu ar strica, eu as accepta si un turism sexual,este foarte adevarat ca,in unele cazuri, viata de cuplu devine monotona, stiu ca o sa am multe critici dar gandeste-te bine la ce ti-am zis, si inca ceva, de unde stii ca nu face asa ceva ca sa se amuze, viata virtuala nu este aceeasi cu cea reala

| simpatiku a răspuns:

Spune-i frate doar nu e ultima de pe pamant foloseste si tu sloganul asta " ghinion pentru cele care mau pierdut, norocoase cele ce ma vor avea"

| simpatiku a răspuns:

Buna sper ca nu te deranjez nici sa te supar, dar vreau sa te intreb, ceai facut in acest caz acum dupa mult timp? mai esti cu ea ceati facut? si inca ceva ce program e ala de pe care o urmaresti?

| killtec a răspuns:

Esti mancat,nu mai ai mult pana te va insela (daca nu a facut-o deja), trebuie sa pui picioril in prag, bafta