| micuta_6925 a întrebat:

Vreau o schimbare! de unde sa incep. m-am plictisit de mine, vreau altceva! ma ajuta cineva? cu ce sa incep? cum sa ramin interesanta pentru iubitul meu chiar dca el e la distanta?

4 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, simte-te bine in pielea ta, fa ceea ce iti place tie, imbraca-te cu hainele care iti plac, iesi cu prietenele, fa activitati placute tie, o schimbare de look nu ar strica(daca vrei), fi mereu optimista si cu incredere, daca ai ceva hobby-uri, atunci pune-el in practica, diferite sporturi, fi cat se poate de comunicativa, zambitoare si sa gandesti pozitiv, bafta!

| Malvina24 a răspuns:

Fi natura si originala! nu trebuie sa-ti face o schimbare magnifica pentru a te place cei din jur! totul depinde de caracterul tau! surprinde-ti iubitul cu inteligenta ta cu simtul umorului! daca vrei cu adevarat sa schimbi ceva la tine incepe prin a-ti schimba parul(tunde-te nu te vopsi!) i-ati niste haine sic care sa-ti vina bine! [personalizeaza-le! si uita-te ce mai e la moda primavara asta! succes!

| wanda a răspuns:

Daca te referi la o schimbare fizica:
-fatzi ceva la par... tunde. te altfelwinking
-schimba. ti stilul vestimentarhappy
eu asea fac de vreo 2 3 ori p anlove struck
succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa incepi cu o schimbare de look.niste hainute noi.mult mai atragatoare, mai elegantehappyincearca sa fii cat mai "sexi", ii spontana.lasa'ti imaginatia sa zboarewinking

sper sa gasesti ceva care sa te caracterizezehappy

te'am pupacit