| Andrei178098 a întrebat:

Salut, cum pot recuceri o fata care s-a despartit de mine pentru ca a zis ca s-a plictisit de noi? (relatie la distanta) si poate ca nu exista o solutie dar va rog doar raspunsuri care pot ajuta

Răspuns Câştigător
| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns:

Nu exista ma plictisesc. Este doar o scuză. Nu te iubește cu Adevărat.

| Goete a răspuns (pentru ElExistaElAudeElVedeElStie):

Ma plictisesc este motivul celor.mai multe despartiri.
Se numeste MONOTONIE

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca vor fi aceleasi probleme, sa fii sigur ca nu te mai vrea.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti recuperi o fata, daca ai pierdut-o!
increderea odata disparuta, nu se mai poate redresa.

In orice caz, tu nu ai avut o relatie nromala cu fata ci una virtuala, doar online, ca ti-am raspuns si la topciul celallat deci NU a fost o relatie de viitor si era nromals a se rupa, fiindca astea sunt relatii efemere, care nu se consolideaza si nu rezista niciodata.
Asadar nu ai pierdut nimic, odata ce nu ai avut fata aia niciodata, si fiindca relatiaa fost una imaginara, doar online, nu reala.

| Goete a răspuns:

Cumpara sau inchiriaza o casa cu gradina acolo unde locuieste Ea si invit-o sa locuiasca cu tine, spune-i ca nu mai vrei reñatie la distanta.

| Eireann a răspuns:

Fiindca relatia este doar on-line e normal sa se plictiseasca, nu faceti nimic decat sa vorbiti.

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

As vrea sa pot sa iti dau un sfat util,care sa te ajute cu adevarat, dar nu am, nu poti sa faci altceva decat sa accepti raspunsul fetei respective si sa mergi mai departe. Apreciaza faptul ca a fost sincera si ti-a spus exact ce gandeste, decat sa te minta, si sa pierzi ani din viata aiurea.Multa sanatate!