| Nykoletttta a întrebat:

Vreau o varsta exacta pentru a te dezvirgina.

Răspuns Câştigător
| Gabiitsa a răspuns:

Buna!
Parerea mea este ca varsta necesara pentru a te dezvirgina este de 18 ani.
Sa iti spun si de ce:
- poti ramane insarcinata, iar avortul il poti face doar cu acordul unuia dintre parinti pana cand faci 18 ani happy

Dar daca vrei sa te dezvirginezii ar fi bine sa vorbesti cu cineva care si-a inceput viata sexuala si stie toate conseciintele... cel mai bine este sa vorbesti cu mama ta, sigur nu o sa-ti dea cu ceva in caphee hee.

Ai grija de tine :*

16 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Cand esti major, si ai ajuns la o varsta matura.

| Larisa_3441 a răspuns:

Eu cred ca 17

suntserios
| suntserios a răspuns:

18 ani 2 luni 4 zile 5 ore 26 minute 10 secunde. Sa nu pierzi momentul.

| Dayana12345 a răspuns (pentru suntserios):

Ce tareeee!

| Liviucu a răspuns (pentru suntserios):

Mor. laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

20 de ani.
Pentru ca esti complet dezvoltata si in cazul unei sarcine nedorite poti face avort sau lua acea pastila care se ia a doua zi.
In plus trebuie sa fie cu cineva cu care sa ai o relatie mai speciala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

48 de ani... asa nu mai risti sa ramai gravida din prima rolling on the floor

| Hash001 a răspuns:

16-17 ani. Sa iei pe cineva care are deja viata sexuala ca te va ajuta. Astia cu "18 ani" au invatat prea multe la scoala si se dau rotunzi. Corpul e gata de o sarcina nu neaparat de la 18 ani deci si o copila de 15 ani poate sa faca sex dar e destul de mica. Deci sa ai 17 ani si sa fii gata si fizic si mental.

| Crisstttina a răspuns:

Nu exista o varsta exacta pentru a te devirgina happy p faci atunci cand te simti tu pregatita, si ai o persoana langa tine in care poti avea incredere :*

| CadeamiarMaseaua a răspuns:

Deci la 18 ani 4 luni 2 saptamani si 5 zile.
Fix la ora 23 in minutul 13 secunda 24.
Daca nu o faci exact cand ti-am zis eu degeaba incerci.Nu o sa ai nici o placere.

| sandramaria20 a răspuns:

Eu cred ca de la 18 ani in sus!

| TeYo99 a răspuns:

Eu cred ca la 18 sau dupa.

| xSelenaMarieGomez a răspuns:

Eu nu cred că mai contează vârsta. Trebuie să te simți pregătită happy și asta e tot ce contează.

| TheBeautifulSmile a răspuns:

Varsta exacta nu o poate da nimeni, nici macar un medic ginecolog. Viata sexuala o incepi atunci cand este pregatita atat fizic cat si mental. Asadar. cel mai important lucru este sa-ti cunosti corpul pe deplin si sa ai incredere ca persoana care te va dezvirgina este de incredere. Un pont: pozitia cea mai buna pentru. dezvirginare: pozitia misionarului. Mult noroc!

| DeeaOmfg a răspuns:

18winking

| HamHam12ani a răspuns:

102 daca ajungi!