| clarinas a întrebat:

Vreau parerea baietilor! Ce va atrage mai mult? O fata inalta, cu picioare lungi, slabuta, fara prea multe dotari sau o tipa mai plinuta cu tot pachetul acela "de toate"? Fiti sinceri.

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns:

Pentru sex o tipa frumoasa, pentru o relatie sa fie normala, sincera, serioasa, si sa ne intelegem, sa ne plcem reiproc, daca tu te consideri un obiect sexual destinat placeri barbatilor ( eu acest tip de fete le consider gunoaie umane ) atunci fi ca un obiect sexual

Răspuns utilizator avertizat
| pufulescu a răspuns:

Mie nu-mi convine nici o varianta de-a ta! Eu vreau inalta si cu forme.

| Pool77 a răspuns:

Micuta si dotata.

| andreiul78 a răspuns:

Daca te referi doar la corp...inalta si buna

| KLLO a răspuns:

Eu personal daca vad o fata femeie cu burta mai mare decat a mea ( si eu sunt slabut) nu mi place si nu ma combin cu ea indiferent daca e ce a mai desteapta premianta fata de pe planeta, poti sa ai fundul mare sanii mari poti sa nu ai cele mai frumoase picioare dar daca ai burta e CEL MAI DIZGRATIOS LUCRU POSIBIL din punctul MEU de vedere

Răspuns utilizator avertizat
| fast321 a răspuns:

Nu contiaza figura conteaza sa fie desteapta si sa ai cu cine vorbi...nu una sex bomba dar proasta ca noaptea

| mihalache1 a răspuns:

Prima varianta

| MrAlexantony a răspuns:

Păi,fetele adevărat frumoase sunt destul de înalte, slăbuțe dar nu prea si să simți că îi poti spune orice secret, adică de gască, si măcar 15% băiețoasă, asa e parerea mea.Pe mine mă atrag fetele cu blugi mai mult ca una cu fustă scurtă, si visul orcărui băiat care doar 2% dintre fetele din România, să fie GAMER-riță.