| selfconfidenttree97 a întrebat:

Baietilor le plac fetele proaste? Vreau raspunsuri mai ales de la baieti/barbati. Fiti sinceri va rog.

Răspuns Câştigător
| Paul754880338 a răspuns:

Cred ca raspunsul este putin mai complicat decat un "da" sau "nu".
As intreba atat baietii care au ridicat la rang de icoana acel 90-60-90 de ce au uitat sa mai adauge un numar care sa reprezinte IQ-ul. Apoi as intreba fetele de ce s-au camuflat asa de repede in 90-60-90 pentru a vana carduri si cash dar nimic sigur pentru suflet si viitor?
Deci este un curent indus in mintea si comportamentul tinerilor, NU este un adevar!

15 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Pentru o aventura, trebuie sa fie proasta.Pentru o relatie stabila, sa fie ok.

| Emilian65 a răspuns:

Nu. Baietilor destepti, frumosi si inteligenti le plac fetele frumoase si destepte.

| Sofer a răspuns:

Depinde ce nivel de prostie are. Dacă ma înțeleg cu ea și știe sa facă câte ceva sa muncească sa se descurce oarecum. Nu ar fi o problema în a fi proasta.

| cristimihailov a răspuns:

Pt mine ar fi greu sa stau cu una proasta.

Prin prostie ma refer la lipsa de educatie sau efectiv prostie pura.

Vrei sa te bazezi pe cineva intr-o relatie.

| SG1995 a răspuns:

Sincer nu, de ce as vrea companie unei tipe care nu are nici măcar un bagaj de cunoștiințe elemntar să pot purta o discuție decentă? Știi tu, pe langă sex, o relație înseamnă comunicare, multă comunicare, dar când e proastă, nu ai cu cine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bărbaților la fel de proști ca să zic așa. Deoarece pot face ce vor din ele si nu e tocmai inteligent sa profiți de un om ca pana la urma nu are sens sa faci ceva fără conștiință și care oricum se întoarce la tine. E ca si cum ti-ai ruoe un deget de la o mână. Noi oamenii suntem cu toții conectați ca unul. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ar fi desteapta nu cred ca s-ar uita la mine, deci raspunsul meu e evident!

| troleibuz a răspuns:

Baietilor da. Barbatii nu sunt intimidati de inteligenta.

| Anonima163333 a răspuns:

Pe cei prosti nu-i intereseaza, dar pe cei cu putina cultura, da.

| SLS92 a răspuns:

Ma repet pentru a suta oara, nu baiatul trebuie sa placa o fata ci invers in p l m e GREU SA INTELEGETI, poate sa fie proasta, sa nu stie tabla inmultirii, daca nu il place pe respectivul e egal cu 0

| Octavian81 a răspuns:

Ciao!
De ce mi-ar putea placea o femeie proasta? Sa nu pot lega o conversatie inteligenta cu cineva? Clar, nu!
Imi plac femeile inteligente, spontane, care au mereu o replica de dat, chiar daca e intradictoriu cu opinia mea, dar sa fie o replica inteligenta, data la momentul la care vorbim. Nu imi place sa vorbesc de unul singur cu orele.

| Veltorb a răspuns:

Nu, nimănui nu-i place o persoană proastă în general

| DeeaCarmen a răspuns:

Proaste = ușor de pus în pat

| Glenky a răspuns:

Pai depinde ce vor de la ele. Daca doar vor sa profite de ele evident ca da.

| LeSuiton a răspuns:

De obicei nu ne pasa daca este vorba de o tavaleala doua.