| Bogdan1o a întrebat:

Vreau raspunsuri serioase In vara 2011 m-a contactat un tip pe facebook si i-am dat id meu de mes, dupa ce am vb un timp a inceput sa ma intrebe de masturbare si sex...am vorbit o perioada si apoi m-i-a spus ca ii place sa faca laba la web si m-a convins si pe mine s-o fac, dupa ce am facut m-am simtit ciudat, dar intr-un fel m-i-a placut de atunci am inceput sa vb si eu cu altii si sa le spun despre masturbarea la web, unii au vrut s-o facem altii nu acum cativa ani m-am masturbat in grup cu niste prieteni, dar asta e altceva... oare e bine ca ma masturbez la wen? ajutati-ma va rog

8 răspunsuri:
| Bogdan1o explică:

Da, ne uitam unul la altu si afcem laba, e ca si cum te-ai uita la un film porno cu un tip care se masturbeaza
faza e ca imi place, ma rog, e misto, dar de multe ori ma simt naspa dupa acea...ce sa fac?

| OnlineZ a răspuns (pentru Bogdan1o):

Frate sincer va spun nu sunteti sanatosi, mai mult ca sigur aveti probleme cu capul.mai deci inteleg ca masturbarea e normala dar in grup frate sa vada toti, nici nu vreau sa ma gandesc.cu chestia asta nu dati dovada decat de putin creier. fara suparare

| anonim_4396 a răspuns (pentru OnlineZ):

Cat adevar! I don't want to live on this planet anymore!

| doc69 a răspuns:

E bine sa te gandesti ce iti doresti si ce simti.Masturbarea e ok atat vreme cat nu devine un inlocuitor al sexului real...modul incare iti crezi placere nu mai conteaza atata vreme cat nu faci rau altora.

| Dani3l4okazii a răspuns:

Ai doua variante:
1. te lasi de laba
2. te apuci de videochat macar sa scoti si nij bani din treaba asta
lasa-mi mesaj ca iti fac eu conturi daca vrei

| cutremur a răspuns:

Frate,in grup cred ca neam masturbaat toti! eu ma masturbam cu verisorii mei cand eram mai micut,dar chestia asta la web n-am incercat si nici no sa incerc! dar fama sa inteleg, deci, va uitati unul la celalalt cum va masturbati sau cum?laughing

| sabinbik a răspuns:

Ma dezgusti complet

| Micu92 a răspuns:

laughingFrate sunteti tembeli pe bunelaughingCe poti zice, masturbarea este o fapta intalnite la persoanele de ambele sexe(F, M)dar din punctul meu de vedere e ceva intim. unii o fac cand nu.i satisface femeia.sau barbatul ne-voind sa isi insele partenerul,partenera.dar acum pe bune,la WEB? Fiecare are"nebuniile"proprii, daca u te simti bine facand asta este treaba ta! dar sfatul meu! Lasa masturbarea si iesi afara, Imbunatateste-ti igiena corporala si mergi cu un grup de prieteni intr-un loc public si intalniti niste fete! incearca sa dezvolti putin relatia ta de socializare caci nu e de bine daca te axezi pe asa ceva.Nu stiu ce varsta ai dar eu spun k ai in jur de 16-18!
SI inca un sfat ar fi! Incearca sexul! Cu o persoana de sex opus! O sa te ajute sigurwinking